Nawilżacze

 

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza w jednym – Venta Airwasher

Nawilżanie bez wymiennych filtrów – Nawilżanie poprzez “mycie powietrza”

Zdrowe powietrze zmotywowało do wynalezienia nawilżacza i oczyszczacza powietrza Venta ponad 30 lat temu. Przyjazne dla użytkownika, proste w obsłudze, ekologiczne oraz wysokiej jakości produkty w sprawdzony sposób poprawiają jakość i komfort życia.
Od ponad 30 lat Venta-Luftwäscher GmbH produkuje nawilżacze i oczyszczacze powietrza.

Najczęściej kupowany w Europie nawilżacz w walce z przesuszonym powietrzem w ogrzewanych pomieszczeniach.

„Wyjątkowy – Prosty – Skuteczny – to źródło sukcesu. Dzięki tym zaletom udało nam się, jako nowicjuszom, pokonać konkurencję dużych, znanych marek. W Europie Venta jest Nr 1. Dzięki szybkiemu wzrostowi zyskała popularność na tak trudnych rynkach jak Japonia, USA i Rosja. Około 60% produktów „Made in Germany“ przeznaczonych jest na eksport.

Życzenia i sugestie naszych klientów wyznaczają kierunek, rozwój i dalsze badania. Zaufanie klientów do marki VENTA decyduje o przyszłości tej firmy. Klienci powinni widzieć w Vencie rozwiązanie swoich problemów i polecać to rozwiązanie innym. Jestśmy dumni, ze sposobu w jaki Venta osiągnęła ten cel. Głównym motorem sukcesu Venta są rekomendacje klientów. Dlatego też jesteśmy przekonani, że Venta-Luftwäscher GmbH nadal będzie umacniać swoją pozycję jako lider na światowym rynku.“

Nowoczesna technologia nawilżania i oczyszczania powietrza jest dewizą Venta. Każdy chce oddychać zdrowym powietrzem. Niemiecka dokładność poparta ponad 30-letnim doświadczeniem to kombinacja, która dała wysoką jakość, wzorową higienę i prostotę naszych urządzeń. Wszystko to stało się podstawą sukcesu. Już od wielu lat propagujemy Ventę na naszym rynku. Mamy nadzieje, że nasze dotychczasowe starania, szczególnie w kwestiach doradztwa, procentują waszym wysokim stopniem zaufania do produktu i naszej firmy.

Dodaj komentarz