Historia

O firmie adel Technologie

Adel Technologie to prężnie rozwijająca się firma o profilu działalności w zakresie projektowania, doboru, montażu i serwisu urządzeń przemysłowych w dziedzinie Klimatyzacji, Chłodnictwa, Kontrolowanej Atmosfery, Wentylacji, Automatyki Przemysłowej oraz Zabezpieczeń i Monitoringu. W skład firmy wchodzi młody zespół ciągle rozwijający się i podnoszący kwalifikacje. Nasze realizacje oparte są o wieloletnią praktykę i wiedzę zawodową. Sukcesem firmy oraz zadowolenie klientów jest starannie wykonanych montaży i niezawodnością urządzeń co przekłada się na wieloletnią bezawaryjną i bez obsługową pracę urządzeń i instalacji. W konsekwencji tych działań inwestor nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z serwisem i naprawą. Nasze produkty są budowane z wyselekcjonowanych produktów uznanych czołowych marek o najwyższej jakości. produkty adel Technologie można było obejrzeć na targach TSW.

Technologie kluczem sukcesu firmy

Od dłuższego czasu posiadamy produkty i rozwiązania które można w łatwy sposób monitorować, nastawiać parametry, raportować przez Internet czy też sieć komórkową za pomocą laptopa, smartfona, tabletu. W dzisiejszych czasach dostęp do zaawansowanych technologi jest na tyle powszechny że w łatwy sposób można zintegrować niemal każdy produkt, urządzenie, maszynę. Firma adel Technologie wykonała wiele projektów w których zdalny dostęp był decydującym czynnikiem. W produktach tych inwestor i obsługa techniczna ma całodobowy zdalny dostęp do aktualnego stanu pracy urządzeń oraz pomiarów i nastaw. W momencie wystąpienia zakłóceń obsługa i serwis są powiadamiani drogą elektroniczną SMS, e-mail. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest zdalny dostęp serwisu co pozwala na szybkie usunięcie usterki i skrócenie czasu przestoju. Najczęściej monitoring montowany jest razem z chłodnictwem, klimatyzacją, kontrolowaną atmosferą, wentylacją. Największym segmentem zainteresowań systemów monitoring są zakłady produkcyjne, przechowalnie warzyw i owoców, przemysł mięsny, przemysł mleczarski i wiele innych gałęzi przemysłu.

 

adel Technologie logo
adel Technologie

 

Kontakt:

adel Technologie
97-500 Radomsko
Rataja 27
tel. +48 44 307 07 77
e-mail: poczta1@adel.net.pl

 
 

 

 

 

 

Radomsko, Warszawa, Pruszków, Grójec, Sandomierz, Warka,  Wrocław, Łódź, Przedbórz, Bełchatów, Kleszczów, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Pajęczno, Częstochowa, Włoszczowa, Końskie, Tomaszów Mazowiecki i teren całego kraju.

 

Dodaj komentarz